God of War از حالا جزو پرفروش‌ترین بازی‌های استیم است

God of War از حالا جزو پرفروش‌ترین بازی‌های استیم است

از فردا نسخه پی‌سی God of War به بازار عرضه می‌شود ولی این عنوان توانسته از حالا به دومین بازی پرفروش‌ استیم تبدیل شود.

God of War یکی از بهترین بازی‌های نسل هشتم بود که در سال ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴ منتشر شد و حتی توانست به عنوان بهترین بازی سال را نیز انتخاب شود. اکنون این عنوان با قیمت ۵۰ دلار در استیم در دسترس پی‌سی بازان قرار گرفته است. بنابر گزارش سایت pushsquare، پرفروش‌ترین بازی استیم در این هفته Monster Hunter Rise بوده که کپکام نسخه پی‌سی آن را با چند ماه فاصله از نسخه نینتندو سوییچ به بازار عرضه کرده است.

سونی تاکنون چند بازی فرست پارتی خود را برای پی‌سی به بازار عرضه کرده و به نظر می‌رسید که در زمینه فنی با مشکلاتی روبه رو است. با این وجود سانتامونیکا برای پورت پی‌سی خدای جنگ بسیار خوب عملکرد کرده و بازی بازخوردهای بسیار خوبی از منتقدان کسب کرده است. نسه پی‌سی خدای جنگ تا این لحظه با ۱۱۸ نقد و بررسی، متای بسیار خوب ۹۴ را به دست آورده است.

Elden Ring و Red Dead Redemption 2 دیگر بازی‌های پرفروش حال حاضر استیم هستند. الدن رینگ یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ است و خیلی‌ها از همین حالا آن را پیش‌خرید می‌کنند. از طرف دیگر راکستار Red Dead Redemption 2 را ۵۰٪ تخفیف زده که باعث افزایش فروش آن شده است.

سانتا مونیکا در حال حاضر روی بازی God of War Ragnarok نیز کار می‌‌کند که داستان اساطیر اسکاندیناوی را برای کریتوس و پسرش به پایان خواهند رساند. God‌ of‌ War Ragnarok دنباله مستقیم نسخه قبلی است که به داستان کریتوس و پسرش در نه قلمرو اساطیر اسکاندیناوی می‌پردازد. بین این دو نسخه چند سال فاصله وجود دارد و آترئوس بزرگ‌تر شده است.

God of War در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۴ دی) روی استیم و اپیک گیمز استور قرار خواهد گرفت.

Leave Your Comment

error: کپی نداریم :(