(function(){ var now = new Date(); var head = document.getElementsByTagName('head')[0]; var script = document.createElement('script'); script.async = true; var script_address = 'https://cdn.yektanet.com/js/cdkey.ir/native-cdkey.ir-9543.js'; script.src = script_address + '?v=' + now.getFullYear().toString() + '0' + now.getMonth() + '0' + now.getDate() + '0' + now.getHours(); head.appendChild(script); })(); manifest.json"> نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Destroy All Humans منتشر شد - فروشگاه سی دی کی

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Destroy All Humans منتشر شد

Destroy All Humans

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Destroy All Humans منتشر شد

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Destroy All Humans منتشر شد.

استودیوی تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی Destroy All Humans را به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

Destroy All Humans! عنوانی به سبک اکشن سوم شخص است که در آن باید کنترل موجودی بیگانه به نام Crypto را به عهده گرفته و به سیاره‌ی زمین حمله‌ور شوید. سبک بازی به گونه‌ای است که بازی‌بازان زیادی از آن استقبال خواهند کرد. با توجه به این که دیگر چیزی تا انتشار این بازی باقی نمانده است، سازندگان تریلرهای زیادی را در این خصوص عرضه می‌کنند.

افرادی که در گذشته اقدام به پیش خرید بازی کرده بودند، از امروز فرصت دارند تا آن را به صورت دسترسی زودهنگام برروی رایانه‌های شخصی تجربه کنند. نسخه‌ی اصلی بازی نیز قرار است در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۹ (۲۸ جولای ۲۰۲۰ میلادی) علاوه‌بر پلتفرم گفته شده، برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار گیرد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر از Destroy All Humans، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها