سه‌گانه Hitman به گیم پس می آید

سه‌گانه Hitman به گیم پس می آید

بازی Hitman 3 وارد دومین سال خود شد و IO Interactive توسعه دهنده بازی محتوا سال دوم بازی را به طور رسمی معرفی کرد.

سه‌گانه بازی Hitman در تاریخ ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود و برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی استیشن، اپیک گیمز استور، استیم و از همه مهم‌تر گیم پس (برای پی‌سی و کنسول) قرار خواهد گرفت.با این وجود بازی Hitman 3 نیز که تاکنون به طور انحصاری در اپیک گیمز استور قرار داشت، برای اولین بار در دسترس کاربران استیم نیز قرار خواهد گرفت.دیگر محتواهای جدید و جذابی که توسط IO Interactive معرفی شده باید به یک حالت جدید به نام Freelancer اشاره کرد که در آن از عناصر سبک روگ‌لایک (Roguelike) استفاده شده که برنامه‌ریزی استراتژیک و نوعی خانه امن قابل تنظیم را شامل می‌شود. اگر با سبک Roguelike آشنایی ندارید، بازی‌هایی مانند Hades و Returnal اخیرا در این سبک عرضه شده بودند.

در کنار حالت Freelancer بازیکنان نقشه جدید دریافت خواهند کرد که Rocky نام دارد و استودیو توسعه‌دهنده وعده داده که در آینده اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر خواهد کرد.

در ۲۰ ژانویه همچنین یک حالت کاملا جدید به نام Elusive Target Arcade منتشر می‌شود که با ترکیب کردن فرمول‌ها با چالش‌هایی جدید و پاداش‌های قابل باز شدن مفهوم Elusive Target را وارد سطح جدیدی می‌کند. با این وجود هسته اصلی Elusive Targets حفظ خواهد شد و توسعه دهندگان تنها کمی آن را بهبود داده‌اند.

همزمان با تمام این موارد، Hitman VR نیز در همان تاریخ برای پی‌سی منتشر خواهد شد. هنوز جزئیات زیادی درباره سخت افزار مورد نیاز آن در دسترس نیست و فقط می‌دانیم برای تمام دارندگان Hitman 3 ارائه خواهد شد.

Leave Your Comment

error: کپی نداریم :(