دریافت دیسکورد نیترو رایگان (فقط تا 28 خرداد 1400)

دریافت دیسکورد نیترو رایگان (فقط تا 28 خرداد 1400)

دیسکورد (Discord) سرورهای چت متنی، ویدئویی و VoIP رایگان را به‌همراه ویژگی‌های منحصر به فردی نظیر ادغام با سرویس Twitch در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

فقط تا 28 خرداد سال 1400 فرصت دارید تا با مراجعه به وبسایت اپیک گیمز و ساخت حساب کاربری اقدام به دریافت اشتراک سه ماهه نیترو کنید.

دیسکورد یک برنامه ارتباطی رایگان است که بیشتر شبیه برنامه‌های محبوب مانند اسکایپ، Microsoft Teams ،Slack و TeamSpeak است. این برنامه دارای متن، صدا و چت ویدئویی کاربرپسند در سرورهای عمومی یا خصوصی است که هر کسی می‌تواند به‌صورت رایگان آن را نصب کند.

دیسکورد رابط کاربری مشابهی با Slack و Microsoft Teams دارد و سرورهای آن نیز مشابه سرورهای Slack  و Teams کار می‌کنند. با این حال، سرورهای دیسکورد بیشتر از طریق فعالیت‌های کاربرمحور مانند Reddit و Subredditsهای آن توسعه می‌یابند. تقریبا برای همه چیز یک سرور دیسکورد وجود دارد.

دیکسورد مانند ردیت یک پلتفرم انجمن آنلاین است. این برنامه برای همه چیز از پلتفرم‌های بزرگ شرکتی و مراکز یادگیری تخصصی تا استخدام سریع و محتوای بزرگسالان استفاده می‌شود. راهنمای رسمی دیسکورد، منابع مفیدی را برای درک نحوه عملکرد این انجمن‌ها و چگونگی کنترل محتوای موجود در داخل و خارج از دیسکورد برای شما فراهم می‌کند.

دستورالعمل های انجمن دیسکورد اهداف توسعه‌دهنده را برای گردهم آوردن گروهی از گیمرها و ممنوعیت از آزار و اذیت کلامی و محتوای زیان آور به‌طور صریح بیان می‌کند. همچنین اگر در مورد موضوعاتی مانند آزار کلامی، خودکشی و سایر موارد مرتبط کمک خواستید، این بخش راه‌حل‌های بیشتری را به شما ارائه می‌کند. اما مانند هر ابزار آنلاین، این دستورالعمل‌ها لزوماً مانع از انجام این امور توسط نوجوانان و خرابکاری یا اعمال بدخواهانه در چنین رسانه‌های اجتماعی نمی‌شود.

دیسکورد پلتفرمی برای همه کاربران نه فقط گیمرها

توضیحات دیسکورد در اکثر اپ استورها با عنوان «چت برای گیمرها» ذکر شده و ادغام آن با پلتفرم‌های بازی مانند Steam و Twitch موجب محبویت آن و دارا بودن ۵۶ میلیون گیمر ماهانه شده است. ماهیت همه‌گیر اپلیکیشن اسکایپ مایکروسافت و Skype for Business آن را به یک انتخاب رایج برای ارسال صدا، فیلم و متن در میان کاربران معمولی ویندوز تبدیل کرده است.

برنامه Microsoft Teams که در نهایت جایگزین Skype for Business خواهد شد، از یکپارچگی بالایی با سایر برنامه‌های مایکروسافت به‌ویژه SharePoint برخوردار است و این باعث شده تا به یک رهبر در محیط کسب‌و‌کار تبدیل شود. برنامه Slack نیز رایج‌ترین گزینه است و پس از آن دیگر پیام‌رسان محبوب ارتباطات کاری مانند Hipchat قرار دارد.

به دلیل تمرکز بیش از حد بر کیفیت صدا، امنیت مشتری و قابلیت اطمینان بودن سرور همواره رقیب اصلی دیسکورد بوده است. دیسکورد از نظر سهم بازار از بیشتر پلتفرم‌های مسلط فعلی مانند teamSpeak که برای ارتباط میان گیمرها استفاده می‌شود، پیشی گرفته است.

دیسکورد دارای یکپارچه‌سازی‌ها و خدمات متنوع‌تر، رابط کاربری کاربرپسندتر و سرورهای رایگان است؛ هرچند TeamSpeak جدید (در حال حاضر نسخه بتا) می‌تواند این شکاف را با اتخاذ همان ویژگی‌هایی که اکنون در تسخیر دیسکورد است پر کند. دیگر ابزارها مانند Mumble و Ventrilo نیز وجود دارند که سهم بازار کمی دارند.

در حقیقت دیسکورد بیشتر ویژگی‌ها و ادغام‌هایی که رقبا انجام داده‌اند را با کاربران خود به اشتراک می‌گذارد. دیسکورد و Slack، تقریبا رابط‌های کاربری مشابهی دارند. این بدان معنی است که انتخاب میان این دو برنامه بیشتر به ترجیحات شخصی شما و گروه‌تان بستگی دارد.

نظر خود را بنویسید