تاریخ انتشار نسخه‌ نینتندو سوییچ Life is Strange: True Colors مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه‌ نینتندو سوییچ Life is Strange: True Colors مشخص شد

طبق اعلام اسکوئر انیکس (Square Enix)، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Life is Strange: True Colors به صورت دیجیتالی در تاریخ 16 آذر (7 دسامبر) منتشر خواهد شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی فیزیکی بازی Life is Strange: True Colors در تاریخ 6 اسفند 1400 (25 فوریه 2022) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این بازی ابتدا قرار بود همزمان با نسخه‌های دیگر در ماه سپتامبر سال جاری میلادی برای نینتندو سوییچ منتشر شود، اما عرضه‌ی آن به دلایلی به تعویق افتاد.

بازی Life is Strange: True Colors داستانی زن جوانی به نام الکس چن (Alex Chen) را روایت می‌کند. او به شهر کوچکی به نام Haven Springs نقل مکان می‌کند تا به تحقیق در مورد مرگ برادرش می‌پردازد. الکس اعتقاد دارد که مرگ برادرش احتمالاً تصادفی نبوده است. الکس از قدرتی به نام تلقین (Empathy) برخوردار است که به او اجازه می‌دهد احساسات افراد را به صورت هاله‌های درخشان با رنگ‌های متفاوت در اطراف آن‌ها ببیند و سپس آن‌ها را جذب و دست‌کاری کند.

Life is Strange: True Colors در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

error: کپی نداریم :(